Ogłoszenie ks. proboszcza w związku z epidemią

Drodzy parafianie!

Ze względu na sytuację zagrożenia koronawirusem, mając na uwadze zarządzenia państwowe i diecezjalne informuję :

Podczas mszy św. w naszym kościele nie może być obecnych więcej niż 57 osób. Proszę aby w mszach świętych brały udział przede wszystkim osoby, które są związane z intencją mszalną polecaną w danej mszy św. Proszę aby pamiętać o dezynfekcji przy wejściu do kościoła oraz pilnować dopuszczalnej ilości osób poprzez zajmowanie miejsc oznaczonych w ławkach.

Nieobecność w tym okresie na niedzielnej eucharystii nie jest grzechem, ze względu na dyspensę Ks. Arcybiskupa.

Po raz kolejny w tym roku doświadczamy braku możliwości uczestnictwa we mszy w parafialnym kościele. Módlmy się w domach i przeżywajmy ten czas przeżywając wyjątkowo Eucharystię w internecie, przed telewizorem czy słuchając w radiu.

Szczęść Boże wszystkim!

Obyśmy jak najszybciej spotkali się znowu przy naszym ołtarzu.